[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

همه چیز درباره جراحی زیبایی زنان

در میان جراحی های زیبایی امروزه جراحی زیبایی زنان رواج بسیاری پیدا کرده است. در صورتی که در گذشته چنین نبود و اکثر زنان از انجام چنین جراحی های معذوریت داشته اند و حتی نمی توانستند به آن فکر کنند. ناحیه تناسلی یکی از مهمترین نواحی بدن است که زیبایی و ساختار آن بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که مشکلی داشته باشد و آن برطرف نشود خود می تواند منجر به بروز مشکلات بزرگتری برای فرد شود.

جراحی زیبایی واژن همانند دیگر جراحی های زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا در صورتی که قصد انجام چنین جراحی های را دارید بهتر است قبل از اقدام به اعمال جراحی ابتدا با یک جراح زیبایی زنان خبره در این زمینه مشورت نمایید. تا با آگاهی کامل جراحی کرده و از بروز عوارض ناشی از جراحی پیشگیری کنید.

اما جالب است بدانید که، نتیجه یک جراحی صد در صد نخواهد بود و بروز عوارض جانبی همانند هر جراحی زیبایی دیگر اتفاق می افتد ولی به منظور پیشگیری از عوارض ناشی از جراحی با یک متخصص زنان و زایمان خبره مراجعه نمایید و در انتخاب خود دقت کنید.

آناتومی واژن

ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است، که واژن جز قسمت داخلی سیستم تناسلی می باشد. قسمت داخلی خود شامل چند بخش لوله های داخلی و رحم می باشد. در حقیقت رابطه جنسی در لوله واژن انجام می شود و سر جنین از این لوله خارج می گردد که واژن نام دارد.

در صورتی که قسمت خارجی ناحیه تناسلی شامل چند بخش بده و از کلیتوریس، لابیا ماژور و لابیا مینور می باشد.

علل گشاد شدن واژن

سلامت ناحیه تناسلی چه از لحاظ زیبایی و درمانی بسیار حائز اهمیت می باشد و به دلیل آنکه این ناحیه موجب حس انتقال جنسی می شود لذا وجود مشکلات در این ناحیه می تواند مسائل محرمانه جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.

  • ژنتیک
  • تغییرات هورمونی
  • افزایش سن
  • روابط جنسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی زنان

ژنتیک

یکی از عوامل تاثیر گذار در گشادی واژن مشکلات مادرزادی است، گاهی اوقات ممکن است لوله های واژینال یک فرد به صورت مادرزادی و ژنتیک بزرگ تر باشد که این امر می تواند از علل گشادی واژن به شمار آید.

تغییرات هورمونی

بارداری یکی از عواملی است که می تواند موجب تغییرات هورمونی شود که این امر از علل گشادی واژن به شمار می آید.

افزایش سن

بافت واژن همانند دیگر بافت های بدن با افزایش سن آن سفتی و کلاژن خود را به مرور از دست می دهد که این امر می تواند از  علل گشادی واژن به شمار آید.

روابط جنسی

در صورتی که رابطه جنسی زیاد داشته باشید این امر به مرور می تواند بر روی حالت واژن تاثیر بگذارد و موجب گشادی آن شود.

دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

 

جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان به دو صورت برای قسمت داخلی واژن و خارجی آن انجام می شود. جراحی های خارجی ناحیه تناسلی شامل، جراحی لابیاپلاستی، کلیتوریس، تزریق چربی، تزریق ژل می باشد در صورتی که جراحی های ناحیه تناسلی داخلی شامل: تنگ کردن واژن و کلاژن سازی خواهد بود.

انواع جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن دارای انواع مختلفی می باشد که نوع انتخاب روش جراحی با توجه به وضعیت بیمار و تشخیص متخصص زنان و زایمان تعیین می گردد.

زیبایی واژن با لیزر

زیبایی واژن با لیزر

لیزر زیبایی زنان یکی از بهترین روش های درمان به منظور رفع مشکلات ناحیه تناسلی به شمار می آید. در حقیقت لیزر می تواند سبب استحکام و تحریک کلاژن سازی بافت این ناحیه شود. جالب است بدانید که لیزر می تواند سبب تشکیل سلول های جدید شود که این امر موجب خونرسانی و حس بهتر در فرد می گردد.

تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر

در صورتی که ناحیه ورودی تناسلی به هر دلیل دچار گشادی شود، بهترین گزینه های درمان جراحی و لیزر می باشد. به طور معمول انتخاب روش تنگ کردن واژن بسته به شرایط بیمار و تشخیص پزشک مشخص می گردد. در مواردی ناحیه ورودی واژن دچار کاهش حس شده است لیزر درمانی مناسب بوده اما در صورتی که میزان گشادی واژن زیاد باشد جراحی بهترین روش درمان و زیبایی خواهد بود که طی انجام جراحی پزشک می تواند بافت اضافی را برداشته و مجدد ترمیم نماید.

زیبایی واژن با آر اف

از دیگر روش های زیبایی ناحیه تناسلی استفاده از آر اف می باشد که انتخاب روش جراحی زیبایی با توجه به شرایط فرد مشخص می گردد. این دستگاه با کمک گرما و امواج رادیوفرکوانسی در لایه های مختلف به کلاژن سازی میپردازد. این دستگاه به جوانسازی داخلی و خارجی واژن میپردازد.

زیبایی واژن با آر اف

عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که بر روی ناحیه تناسلی خارجی انجام می شود. این جراحی به منظور اصلاح بزرگی، نامتقارن بودن و بدفرمی های لابیاها انجام می گردد. به طور معمول لابیاپلاستی به دو روش جراحی و لیزر انجام می شود، که انتخاب روش لابیاپلاستی بسته به شرایط فرد و تشخیص متخصص زنان و زایمان انجام می گردد.

در صورتی که میزان مشکلات لابیاها زیاد باشد بهترین گزینه درمان جراحی لابیاپلاستی خواهد بود، اما اگر این میزان زیاد نباشد، لابیاپلاستی با لیزر صورت می گیرد.

تنگ کردن دهانه ورودی واژن

تنگ کردن دهانه ورودی واژن

همان طور که ذکر شد، دلایل مختلفی می تواند موجب گشادی، شلی و افتادگی ناحیه تناسلی شود که ابتدا بایستی علل آن مشخص گردد، به طور معمول ناحیه ورودی واژن از طریق معاینه قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که به هر دلیلی با این مشکل مواجه بودید می توانید با یک جراح زیبایی زنان در این زمینه مشورت کرده سپس اقدام به جراحی نمایید.

جراحی کلیتوریس

ناحیه کلیتوریس یک بخش از ناحیه تناسلی خارجی است که روی این بخش پوستی وجود دارد که اگر این بخش دارای پوست اضافی باشد، طی جراحی می توان آن را برداشت و این جراحی به افزایش میل جنسی به فرد کمک می کند.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از روش های زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی است که کمک می نماید تا بافت چربی لابیاهای ناحیه تناسلی ترمیم شود. چربی به دلیل آنکه یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است هیچ گونه خطری را برای افراد ندارد و این روش زیبایی در مطب قابل انجام است.

تزریق چربی به واژن

زیبایی واژن با نخ

نخ های زیبایی دارای انواع مختلفی می باشد که برخی از آن ها می تواند موجب حجم دهندگی و برخی دیگر موجب لیفت می شود. جالب است بدانید که این نوع نخ ها برای علاوه بر ناحیه تناسلی برای صورت هم مرود استفاده قرار می گیرند. نخ های زیبایی یک روش صد در صد و دائمی نخواهد بود و نیاز به تکرار مجدد خواهد داشت.

 

تزریق ژل به واژن

از دیگر روش های زیبایی ناحیه تناسلی تزریق ژل می باشد که این روش نیاز به تکرار مجدد خواهد داشت ولی از نظر هزینه به دلیل هزینه بالایی ژل مقرون به صرفه نخواهد بود.

کلام آخر

هدف از این مقاله اطلاع رسانی و افزایش سطح آگاهی زنان می باشد. امید داریم که با خواندن این مقاله توانسته باشیم شما را در این امر یاری رسانده و به شناخت و آگاهی بیشتر شما کمکی کرده باشیم.

ولی لازم است توجه نمایید که قبل از اقدام به هر نوع جراحی در انتخاب جراح زیبایی زنان دقت لازم و کافی را داشته باشید و سعی نمایید پس از انجام جلسات مشاوره ای متعدد سپس تصمیم گیری نموده و اقدام به جراحی نمایید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
(Visited 2,954 times, 2 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک