[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

لیزر زیبایی زنان

طی سال های گذشته، تغییر و تحولات بسیاری در خصوص بهبود میل جنسی خانم ها و آقایان، چه با جراحی و چه با مصرف دارو انجام شده است. در بسیاری از موارد، خانم ها بعد از زایمان های متعدد، به دلیل اثرات بالا رفتن سن و یا حتی عوامل ژنتیکی از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی بوده و این مورد کیفیت زندگی آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

لیزر زیبایی زنان

لیزر زیبایی زنان، تحولی عظیم در حوزه زیبایی است که تغییراتی را با هدف جوانسازی و زیبایی در ظاهر ناحیه تناسلی ایجاد می کند. روش های استفاده شده در این حوزه، به بهبود عملکرد ناحیه تناسلی نیز کمک می کنند.

به مرور زمان و با بالا رفتن سن، ناحیه تناسلی و لابیا دستخوش تغییر می شود و این تغییر نه تنها اعتماد به نفس خانم را پایین می آورد بلکه باعث کاهش میل جنسی نیز خواهد شد. در زیر، به بررسی برخی روش های لیزر زیبایی زنان خواهیم پرداخت.

لیزر جوانسازی واژن

جوانسازی واژن، از جمله روش های موثر در حوزه زیبایی زنان است. این روش جراحی در حدود یک تا سه ساعت طول می کشد و همان طور که از نامش پیداست، به جوانسازی ناحیه تناسلی کمک می کند.

بسیاری از خانم ها بعد از زایمان از شل و یا گشاد شدن دهانه واژن و کاهش میل جنسی شکایت می کنند.

جوانسازی واژن با کاهش ضخامت قسمت های داخلی و خارجی واژن، به کشیدگی ماهیچه ها، بهبود کنترل ادرار و افزایش میل جنسی کمک می کند.

این روش که با لیزر انجام می شود، مزایای زیر را به همراه دارد:

  • بدون درد و خونریزی
  • کاملا ایمن
  • دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • واژینوپلاستی

واژینوپلاستی، مجموعه ای است از روش های زیبایی که با هدف ترمیم و زیبایی ساختار دستگاه تناسلی انجام می شود. تقربیا می توان گفت که تمامی خانم ها از زیبایی ناحیه تناسلی خود لذت می برند.

برخی مشکلات شایعی که خانم ها از آن ها شکایت می کنند، عبارتند از:

  • بزرگ بودن لابیا مینور که می تواند منجر به بروز مشکلاتی حین رابطه جنسی شود.
  • آسیب پرینئوم جین زایمان.
  • شل شدن و افتادگی لابیا مینور در پی بالا رفتن سن و یا کاهش وزن. این ناحیه معمولا فرم صافی دارد.

تمامی موارد گفته شده، با واژینوپلاستی برطرف خواهند شد.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با هدف رفع هایپرتروفی لابیا (بزرگ و ضخیم بودن لابیا)، برقراری تقارن بیشتر و کاهش طول و قطر لابیا مینور انجام می شود. بزرگ بودن لابیاها یکی از اصلی ترین دلایل انجام این جراحی از سوی خانم ها می باشد.

کوچک کردن لابیا مینور

این روش، شامل تغییر پوست آسیب دیده لابیا مینور می باشد. به مرور زمان از حجم پوست لابیا مینور کاسته می شود و این ناحیه حالت شل و افتاده ای پیدا خواهد کرد.

حجم دهی لابیا ماژور

در این روش، با تزریق چربی از بدن خود فرد به لابیا ماژور، به زیبایی این ناحیه افزوده خواهد شد.

عمل زیبایی کلیتوریس (هودکتومی)

در بسیاری از موارد، خانم ها از وجود پوست اضافی و یا چین های پوستی بر روی کلیتوریس ناراضی هستند. این حالت می تواند باعث شود تا کلیتوریس پهن به نظر برسد. این روش جراحی، زیبایی و تقارن بیشتری به ناحیه تناسلی می دهد.

پرینوپلاستی

پرینوپلاستی به ترمیم و بازسازی پرینئوم می پردازد. پرینئوم، ما بین دهانه واژن و رکتوم قرار دارد و این روش مناسب خانم هایی است که آسیب این ناحیه بعد از تنگ کردن واژن بهبود نیافته است.

ترمیم پرده بکارت

سالم بودن پرده بکارت، نشان از دختر بودن است. امکان ترمیم پرده بکارت با لیزر نیز وجود دارد.

تقویت نقطه جی (G- Shot)

تقویت نقطه جی، روشی ساده و بدون نیاز به جراحی است که باعث افزایش میل جنسی و ارگاسم در خانم ها می شود. هیالورون، کلاژنی است که نیازی به تست پوستی ندارد  و اثرات آن تا چهار ماه و یا بیشتر باقی خواهد ماند.

درمان ارگاسم (O- Shot)

O- Shot از جمله روش های غیر جراحی است که با هدف درمان اختلالات جنسی و یا کنترل واژن انجام می شود. در این روش، پلاسمای غنی از پلاکت از خون بیمار گرفته می شود و از طریق سرنگ به نواحی اطراف کلیتوریس و یا داخل واژن (O- Spot) تزریق می شود.

این پلاکت ها باعث تحریک و رشد سلول های جدید در ناحیه مورد نظر می شوند و این ناحیه نسبت به لمس حساس تر خواهد شد.

خوش بختانه امروزه با پیشرفت های انجام شده در لیزر زیبایی زنان، بسیاری از مشکلات مربوط به ارگاسم و هم چنین زیبایی ظاهری برطرف خواهد شد.

لیزر زیبایی زنان، با توجه به نیازهای بیمار به بهبود اعتماد به نفس خانم ها کمک کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
(Visited 829 times, 1 visits today)
دکتر ماندانا لطفی یگانه

دکتر ماندانا لطفی یگانه

متخصص زنان و زایمان و نازایی (جراح زیبایی زنان)

فارغ التحصیل مجموعه مدارس استعدادهای درخشان ( سمپاد ) دبیرستان فرزانگان که در سال ۷۹ وارد رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و در سال ۸۷ با توجه به سطح بالای نمرات بعنوان ده درصد دانشجویان برتر اجازه شرکت مستقیم در آزمون دستیاری رو پیدا کردم و وارد رشته زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، بیمارستان امام خمینی شدم .

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک