[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

فواید لیزر واژینال

مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

کاربرد طب زیبایی در زنان

تمامی قسمت های بدن مشمول پروسه ی پیر شدن خواهد شد، به طور ملموس پوست صورت با افزایش سن دچار پروسه های فیزیولوژیک می شود که منجر به پیری می گردد، همین اتفاق در ناحیه ی تناسلی و واژن اتفاق می افتد.

بدین ترتیب که با افزایش سن عروق خونی ناحیه واژن و ناحیه تناسلی و پروتئین های پشتیبان این بافت که شامل کلاژن و الاستین هستند، کاهش می یابند و همچنین پایانه های عصبی ناحیه تناسلی هم کاهش پیدا می کند.

فواید لیزر واژینال

فواید لیزر واژینال

تاثیرات محیطی بر روی ناحیه تناسلی

نتیجه ای که در ظاهر و عملکرد بافت ناحیه تناسلی دیده می شود، به صورت ذیل خواهد بود.

در ظاهر از نظر فیزیکی ناحیه واژینال دچار شلی و گشادی واژن می شود و ناحیه تناسلی به حالت افتادگی پوست، ظاهر تیره و خشکی پوست می گردد.

در صورتی که از نظر عملکردی در ناحیه واژینال این تغییرات باعث کاهش رطوبت منطقه، نازک شدن مخاط، حالت خشکی در نزدیکی، احساس ناراحتی و حتی در موارد پیشرفته تر موجب درد در زمان نزدیکی می شود.

ناحیه کلیتوریس

ناحیه کلیتوریس یک ناحیه حداکثر حساس سکشوال و جنسی در زنان می باشد، تمامی اتفاقات ذکر شده، کاملا در این ناحیه رخ می دهد و این منجر می شود تا حس جنسی که بیمار در زمان مراقبت دارد به شدت کاهش پیدا کند، در چنین مواقعی زنان از کم شدن دفعات ارگاسم خود شکایت می کنند و به طور کلی مجموعه این عوامل باعث می شود تا میل جنسی آن ها کاهش یابد.

ناحیه تناسلی خارجی

در قسمت بیرونی ناحیه تناسلی، پوست و مخاطی که در ناحیه بیرون قرار گرفته است، با خارش و خشکی مواجه می شود، که سبب ایجاد حالت ناراحتی در هنگام دخول در مراقبت می شود.

دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

پیشگیری از پروسه ی پیری و استفاده از تکنیک های جوانسازی واژن

یکی از سوالات شایع در میان عموم افراد این است که، بهترین فعالیت جهت پیشگیری از بروز این پروسه و حتی بازگرداندن به حالت قبل چیست؟

تمامی تکنیک های که در حال حاضر استفاده می شوند، همانند: لیزر واژینال، آر اف، هایفو ناحیه واژن، جوانسازی واژن با پی آر پی، کربوکسی تراپی و … تمامی این روش ها تنها یک هدف واحد جوانسازی واژن ناحیه داخلی و خارجی واژن را به دنبال خواهد داشت.

جوانسازی واژینال به چه صورت انجام می شود؟

هر کدام از تکنیک های جوانسازی واژن طبق مکانیسم خود عمل می نمایید. در حقیقت هر کدام از این روش های جوانسازی واژن می تواند موجب شود تا ناحیه اپی درم یا مخاط و ناحیه زیر مخاط را تحریک شده، که همین امر سبب می شود تا با افزایش تولید پروتئین های پشتیبان؛ کلاژن و الاستین مواجه شویم و همچنین سبب افزایش عروق خونی و در نهایت باعث افزایش پایانه های عصبی می گردد.

اثر این روش های درمانی را به صورت فیزیولوژیک به منظور برطرف شدن علائم ظاهری و فیزیولوژیک می توان مشاهده نمود.

یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن، تزریق چربی است. در حقیقت با افزایش سن از بین رفتن چربی در نواحی صورت و تناسلی اتفاق خواهد افتاد که به منظور پیشگیری از چنین عاملی می توان از تکنیک جوانسازی تزریق چربی استفاده نمود، تا چربی از دست رفته جبران شود.

لیزر واژینال

برخی از افراد تصور می کردند که لیزر واژینال می تواند موجب تنگ شدن واژن شود، در صورتی که پس از مدتی نارضایتی به وجود آمد که این مورد پاسخ گو نیست و موجب تنگ شدن ناحیه تناسلی نمی شود، اما آنچه مورد بحث ما هست اینکه آیا لیزر واژینال واقعا موجب تنگ شدن ناحیه واژن می شود؟

بایستی گفت خیر این چنین نیست؛ لیزر واژینال موارد مصرف خود را دارد، در صورتی که در جای مناسب خود استفاده شود، با نتیجه بسیار رضایت بخشی همراه خواهد بود.

در حقیقت لیزر واژینال روی مخاط و زیر مخاط تاثیر می گذارد، سبب افزایش ساخت پروتئین های پشتیبان، افزایش عروق خونی ناحیه مورد نظر و همچنین سبب افزایش پایانه های عصبی می شود.

نوع فعالیت و تاثیر لیزر واژینال همانند لیزر دیگر نواحی پوست بدن خواهد بود. زمانی که پوست صورت دچار شلی می شود در صورتی که فرد تصمیم به بهبود کیفیت پوست خود را داشته باشد می تواند از لیزر به منظور جوان تر شدن پوست استفاده نمایید.

جالب است بدانید که، لیزر زیبایی زنان چنین تاثیراتی را بر روی مخاط ناحیه تناسلی می گذارد، که اثرات فیزیولوژیک آن به صورت افزایش رطوبت، افزایش حس ناحیه ژنیتال، احساس کشسانی و احساس افزایش استحکام دیواره واژن خود را نشان می دهد.

لیزر زیبایی زنان

فواید لیزر واژینال

گروهی از افراد هستند که با توجه به شرایطی که دارند می توانند لیزر واژینال انجام دهند و از آن سود ببرند، که عبارت است از:

اولین گروه زنانی که از لیزر واژینال سود می برند، افرادی هستند که سابقه بارداری و شیردهی داشته اند، که بعد از آن دچار خشکی مخاط واژن شده اند. این بیماران به علت تاثیرات هورمونی دوران بارداری و به دنبال آن شیردهی دچار نازک شدن و خشکی مخاط واژن شده اند که همین امر موجب درد در حین نزدیکی و احساس خشکی خواهد شد که با کمک لیزر واژینال می توان به رفع چنین مشکلاتی پرداخت.

گروهی دیگر از افراد که سابقه زایمان داشته اند، لزوما تنها زایمان طبیعی مد نظر نیست، افرادی هم که سابقه زایمان سزارین داشته اند، مخاط واژن آن ها هم دچار تغییراتی خواهد شد که این تغییرات می تواند موجب آسیب به مخاط شود، که استفاده از لیزر واژینال می تواند روش مناسبی برای رفع این گونه مشکلات باشد.

گروه بعدی خانم های هستند که یائسه شده اند، تغییرات هورمونی ناشی از یائسگی و همچنین افزایش سن باعث می شود تا مخاط واژن دچار تغییراتی شود، که در نهایت به خشکی، نازک شدن و درد در حین مقاربت می انجامد.

زنانی که ورزشکار هستند و ورزش های سنگین انجام می دهند و همچنین از مکمل های استروئیدی برای عضله سازی استفاده می کنند، این افراد مبتلا به ریلکسیشن و شلی واژن می شوند. حتی ممکن است این افراد هیچ زایمانی را تجربه نکرده باشند، در این صورت با کمک انجام لیزر واژینال می توانند به رفع مشکل خود بپردازند.

گروه دیگری از خانم ها که در گروه سنی سی تا چهل سالگی هستند، در صورتی که احساس کنند، رطوبت واژن یا احساسی که در زمان مقاربت در ناحیه واژن خود داشته را از دست داده اند، می توانند از لیزر واژینال سود ببرند.

کلام آخر

لیزر زیبایی زنان، تحولی عظیم در حوزه زیبایی است که تغییراتی را با هدف جوانسازی و زیبایی در ظاهر ناحیه تناسلی ایجاد می کند. روش های استفاده شده در این حوزه، به بهبود عملکرد ناحیه تناسلی نیز کمک می نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 214 times, 2 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک