[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

تنگ کردن واژن با عمل پرینورافی

مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

امروزه جراحی زیبایی زنان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. زیبایی و تمایل به زیبا بودن یک حس غریزی است که اکثریت افراد در پی یافتن آن هستند. اگر شما هم جزء آن دسته از کسانی هستید که سوالاتی در خصوص جراحی های زیبایی زنان ذهنتان را درگیر کرده است و یا اینکه می خواهید اطلاعاتی در خصوص به ویژه جراحی پرینورافی داشته باشید حتما ما را همراهی نمایید.

انواع روش های جراحی زیبایی واژن کدامند؟

جراحی زیبایی زنان دارای روش های مختلفی می باشد که برخی از آن روش ها عبارت است از :

واژینوپلاستی

لابیاپلاستی

پرینورافی

و … می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که هر کدام از روش های فوق بر رفع مشکلی خاص متمرکز است ولی در حالت کلی نتیجه هر سه، تا حد زیادی یکسان است. ولی تمرکز لابیاپلاستی بیشتر بر روی لابیاهاست و پرینورافی به تنگ کردن واژن و رفع اشکالات موجود در پرینه (حدفاصل بین مقعد و واژن) می پردازد.

پرینورافی

پرینورافی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که در ناحیه واژن خانم ها انجام می شود. این روش جراحی می تواند بسیاری از مشکلاتی که در این ناحیه وجود دارد را برطرف نمایید.

چه عللی باعث می شود افراد پرینورافی انجام دهند؟

  • افزایش سن یکی از عواملی است که بر روی ناحیه تناسلی تاثیر می گذارد به دلیل آنکه ناحیه تناسلی حالت ارتجاعی و کشسانی دارد و همین امر موجب می شود تا با گذشت زمان ناحیه تناسلی دچار تغییراتی شود که این یک امر طبیعی خواهد بود.
  • داشتن سابقه زایمان های متعدد می تواند مشکلاتی را در ناحیه تناسلی ایجاد نمایید که افراد برای حل و رفع مشکلات ناحیه تناسلی خود می توانند اقدام به انجام جراحی های زیبایی نمایند.
  • داشتن مشکلات ناحیه تناسلی مادرزادی و ژنتیک
  • کاهش میل جنسی و کاهش جذابیت جنسی زنان

پرینورافی چه مزایایی دارد؟

چه مزایایی دارد؟

آیا عمل جراحی پرینورافی خطراتی را در پی دارد؟

می توان در این زمینه قاطعانه گفت که این عمل جراحی به رغم وسعتی که در آمار انجام دارد و روزانه تعداد زیادی از زنان تحت این عمل جراحی قرار می گیرند اما تاکنون زیان بار و نیز مشکل آفرین نبوده است. البته نباید این نکته را از نظر دور داشت که قطعا باید در انتخاب پزشک دقت نمود زیرا که تجربه و مهارت پزشک در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نکته ای که باید در همه اعمال مختلف زیبایی در نظر داشته باشید این است که هرگاه پزشکی با خطایی مواجه شد معنی آن این نیست که ایراد از روش درمانی و جراحی بوده است. بلکه باید این گونه ببینید که پزشک نتوانسته بهترین روش درمانی و زیبایی بکارگیرد. این موضوع نتیجه و خروجی بی تجربگی و ناآگاهی پزشک است. بنابراین در گزینش جراح زیبایی زنان معالج خود نهایت دقت و وسواس را داشته باشد تا با کمترین احتمال خطر مواجه باشید.

نکاتی کلی در زمینه پرینورافی

  • مدت زمان انجام پرینورافی نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه خواهد بود.
  • زنانی که تحت این عمل جراحی قرار می گیرند می توانند بلافاصله به منزل مراجعت کنند زیرا که عملی سرپایی محسوب می شود و نیازی به بستری شدن ندارد.
  • برای انجام پرینورافی پیش از عمل جراحی باید اقداماتی انجام شود تا نتیجه پرینورافی موفقیت آمیز باشد و مشکلی جدی برای واژن خانم ها ایجاد نشود. یکی از انواع اقدامات پیش از پرینورافی این است که زنان باید تحت انجام تست پاپ اسمیر قرار بگیرند تا مشکلات احتمالی در صورت وجود حل و رفع شوند.
  • زنانی که عفونت هایی در ناحیه واژن دارند نمی توانند برای پرینورافی اقدام کنند. ابتدائا باید این عفونت ها درمان شوند سپس افراد تحت این جراحی قرار گیرند.
  • رابطه جنسی تا یک الی دوماه ممنوع است. این زمان بسته به سرعت بهبودی زنان متغیر است. زنان باید در این زمینه با پزشک متخصص خود مشورت داشته باشند و با تشخیص وی رابطه جنسی را آغاز کنند.
  • در خصوص هزینه این عمل جراحی باید گفت در مطب ها و مراکز مختلف هزینه ها متغیر است. بسته به میزان تخصص پزشک انجام این عمل جراحی هزینه های متغیری دارد. ولی در حالت کلی اختلاف هزینه آنقدر ها هم زیاد نیست. به همین جهت می توانید بدون نگرانی به بهترین پزشکان این حوزه مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی داشتیم به مهم ترین سوالات و نکاتی که در حوزه عمل پرینورافی وجود دارد بپردازیم. امیدواریم که مطالب ارائه شده توانسته باشد در روشن ساختن ذهن خوانندگان قدمی مثبت بردارد. این آگاهی و روشنی ذهن باعث می شود افرادی که خواستار انجام چنین عملی هستند بهترین تصمیم را در این خصوص اتخاذ کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران مراجعه نمایید.​

سوالات پر تکرار در رابطه با جراحی زیبایی پرینورافی

این قسمت از مقاله را به سوالات شما عزیزان در زمینه عمل زیبایی پرینورافی اختصاص دادیم. به طور حتم برای کسانی که متقاضی این عمل هستند سوالاتی به وجود خواهد آمد که ما در این قسمت قصد داریم به این سوالات پر تکرار پاسخ دهیم.

(Visited 471 times, 2 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک