[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

دانستنی های جالب درباره سفید کردن ناحیه تناسلی

مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

دانستنی های جالب درباره سفید کردن ناحیه تناسلی

زیبا و جذاب بودن ظاهر و تمامی اندام های بدن برای اکثر زنان بسیار حائز اهمیت است. طبق تحقیقات انجام شده شیوع انجام جراحی های زیبایی زنان روز به روز در حال افزایش است و امروزه حدود 15 درصد از زنان جراحی زیبایی انجام داده و معمولا اکثر آن ها در گروه سنی زیر سی و پنج سال بوده اند. بیشترین عاملی که موجب می شود تا زنان به سمت جراحی های زیبایی گرایش پیدا کنند، تمایل به زیبایی و جذاب بودن است.

ناحیه تناسلی همانند صورت برای تمامی زنان بسیار حائز اهمیت است. ناحیه تناسلی متشکل از دو بخش داخلی و خارجی می باشد، ولی تیرگی و تغییر رنگ در تمامی نواحی بدن اتفاق می افتد که در برخی نواحی بیشتر خواهد بود.

اما چرا ناحیه تناسلی دچار تیرگی می شود؟ برای آشنایی با این عوامل با ما همراه باشید…

دانستنی های جالب درباره سفید کردن ناحیه تناسلی

دانستنی های جالب درباره سفید کردن ناحیه تناسلی

علل تیرگی ناحیه تناسلی

دلایل مختلفی می تواند منجر به تیرگی ناحیه تناسلی شود و تیرگی ناحیه تناسلی هیچ ارتباطی به ملانین ندارد، جالب است بدانید که افزایش خونرسانی، اصطحکاک و شرایط خاص، افزایش سن، عفونت، ابتلا به برخی بیماری ها همچون تنبلی تخمدان، بیماری های تیروئید، ژنتیک و … از عوامل موثر در تغییر رنگ این ناحیه به شمار می آید.

روش های سفید کردن ناحیه تناسلی

تکنیک های مختلفی برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده می شود، که در ادامه به شرح هر کدام از این روش ها می پردازیم.

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون

صابون ها متشکل از مواد شیمیایی است که در اکثر موارد نه تنها موثر نبوده بلکه با نتیجه ای معکوس همراه بوده است. همچنین صابون ها دارای PH بوده و این امر می تواند موجب شود تا PH ناحیه تناسلی برهم ریزد. لذا بهتر است قبل از آنکه خودسرانه از هر روشی جهت رفع مشکل خود استفاده نمایید، حتما با یک جراح زیبایی زنان در این زمینه مشورت نمایید تا از بروز عوارض پیشگیری نمایید.

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های موضعی

روش های متعددی برای سفید کردن ناحیه تناسلی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از کرم های موضعی است. کرم های موضعی در اکثر موارد موثر نبوده و تاثیر در تغییر رنگ ناحیه تناسلی ایجاد نخواهد کرد. بایستی مراقب باشید که هر کدام از این موارد شاید با عوارضی همراه باشد که بهتر است با یک متخصص زنان و زایمان در این زمینه مشورت نمایید.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

موثرترین و بهترین روش سفید کردن ناحیه تناسلی لیزر درمانی است. لیزر یک روش زیبایی دائمی نخواهد بود، اما مدت زمان ماندگاری آن به نسبت روش های دیگر طولانی تر است.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یک روش زیبایی کاملا بدون عارضه است که هیچ گونه دردی را نخواهد داشت، طول مدت زمان انجام لیزر حدود سی دقیقه خواهد بود و قبل از انجام لیزر پزشک با استفاده از کرم بی حسی به بی حس کردن ناحیه مورد نظر می پردازد تا فرد هیچ گونه دردی را احساس نکند.

استفاده از لیزر مزیت های بسیاری دارد که علاوه بر جنبه زیبایی به منظور درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد و جز بی خطرترین روش ها به شمار می آید.

دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

تعداد جلسات سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

تعداد جلسات سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر بسته به وضعیت بیمار و شدت تیرگی ناحیه تناسلی متفاوت می باشد. اما به طور معمول جلسات سفید کردن واژن با لیزر بین سه تا پنج جلسه صورت می گیرد و فواصل زمانی بین هر جلسه درمانی حدود سی تا چهل روز می باشد.

مراقبت های پس از سفید کردن واژن

برای رسیدن به نتیجه مطلوب رعایت توصیه ها و مراقبت های پزشکی بسیار موثر خواهد بود که در ادامه به شرح هر کدام از آن ها می پردازیم.

رعایت بهداشت

ناحیه تناسلی یک ناحیه مرطوب است لذا پس از انجام لیزر رعایت بهداشت و خشک نگه داشتن این ناحیه بسیار حائز اهمیت می باشد و این امر موجب می شود تا از بروز عوارضی همچون عفونت پیشگیری نمود.

رابطه جنسی

افرادی که سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر را انجام می دهند، پس از انجام لیزر درمانی بهتر است به مدت سه روز از تماس جنسی اجتناب ورزند.

فعالیت های ورزشی

پس از لیزر درمانی بهتر است به مدت ده روز از انجام فعالیت های ورزشی اجتناب ورزد.

مصرف داروها و کرم ها

پس از لیزر استفاده از داروهای آنتی بیوتیک و کرم های موضعی بهتر است با تجویز پزشک صورت گیرد و از مصرف خودسرانه اجتناب ورزید.

آیا سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر درد دارد؟

برخی از افراد تصور می کنند، سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر، با درد همراه است. در صورتی که چنین نیست و یک روش کاملا بدون درد می باشد. قبل از انجام لیزر متخصص زنان و زایمان با استفاده از کرم های بی حسی سعی می نمایند تا کوچکترین احساس ناراحتی در زمان انجام لیزر احساس نشود.

آیا سفید کردن ناحیه تناسلی عوارض دارد؟

برخی از افراد تصور می کنند به دلیل آنکه لیزر همراه با اشعه است احتمال عوارض وجود خواهد داشت، در صورتی که لیزر درمانی لازم است، توسط افراد متخصص و خبره انجام شود تا از بروز عوارض ناشی از انجام نادرست همچون سوختگی پیشگیری شود.

نکته ای دیگر اینکه، عوارض جانبی لیزر همچون تورم و سوزش بسیار کم پس از لیزر ایجاد می شود که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود.

سفید کردن ناحیه تناسلی

سفید کردن ناحیه تناسلی

آیا سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر موجب ناباروری می شود؟

برخی از افراد تصور می کنند که لیزر به دلیل داشتن اشعه منجر به بروز مشکلات ناباروری می شود، در صورتی که لازم است بدانید اشعه لیزر بسیار ناچیز بوده و تاثیری در روند بروز مشکلات ناباروری نخواهد داشت و حداکثر تاثیر اشعه بر روی پوست و مخاط می باشد.

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر با توجه به برخی عوامل همچون تعداد جلسات انجام آن متفاوت می باشد. لذا به هیچ عنوان نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود، برای کسب اطلاع از هزینه های سفید کردن ناحیه تناسلی بهتر است با متخصص زنان و زایمان مشورت نمایید.

کلام آخر

در صورتی که از تیرگی ناحیه تناسلی خود شرمسار هستید و این امر بر روی اعتماد به نفس جنسی شما تاثیر گذاشته است. می توانید با مشورت با یک جراح و متخصص زنان و زایمان در این زمینه مشورت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 361 times, 1 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک