[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

جوانسازی واژن چیست؟

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

جوانسازی واژن

زیبایی کمترین حقی است که هر زنی می تواند از آن بهره مند باشد و در جهت موفقیت در زندگی زناشویی و اعتماد به نفس داشتن از آن استفاده کند. زنان و مردان در دنیایی که به لطف مدرنیته و پیشرفت های پزشکی زیباتر شده، می خواهند که بیشتر به این جنبه از وجود خود بپردازند و با زیبایی بیشتر در جامعه و روابط خود ظاهر شوند.

بخشی از اعمال جراحی دیگر جزء جراحی هایی محسوب می شود که اعضاء و اندام خصوصی آنها را ترمیم و زیباتر می کند. این اندام خصوصی واژن خانم هاست.

امروزه از طرق مختلف به درمان بیماری هایی می پردازند که در نواحی آلت تناسلی خانم ها ایجاد می شوند و نیز در جهت زیبا سازی هم اقداماتی قابل انجام است.

اگر جزء آن دسته از کسانی هستید که از لیزر درمانی واژن چیزی نشنیده اید با ما همراه باشید تا بسیاری از اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد را در اختیارتان قرار دهیم.

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

عمل زیبایی واژن چه نوع عملی است؟

 خانم ها به علل و عوامل مختلفی ممکن است با مشکلات واژینال مواجه شوند. (در ادامه تمام علل دخیل و نیز تمام مشکلات را به تفصیل طرح خواهیم کرد). امروزه پزشکان با توسل به انواع مختلفی از لیزر هایی که برای زیباسازی و جوانسازی واژن خانم ها تولید شده اند می توانند در جهت حل و رفع بیماری های زنانه کمک شایانی داشته باشند.

امروزه روش های مختلفی برای زیبا ساختن واژن خانم ها وجود دارد و هرکدام برای حل و رفع بخشی از این مشکلاتی که ممکن است برای هر خانمی اتفاق بیفتد بکار گرفته می شود.

انواع روش های زیبایی:

 1. لابیاپلاستی ( جراحی لابیا ها از طریق برداشتن و نیز بخیه زدن جای لابیاها. این روش برای زمانی است که لابیا ها تصویر بدی را ایجاد کرده است.)
 2. پرینورافی (پرینه بخشی است بین مقعد و واژن که هر مشکلی در این بخش پیش بیاید با پرینورافی قابل رفع است.)
 3. واژینوپلاستی

چه نوع مشکلاتی در ناحیه واژن و آلت تناسلی خانم ها ایجاد می شوند؟

 1. زنان یائسه بعد از آن که وارد این مرحله از بلوغ جنسی خود شوند به جهت اینکه تمام هورمون های لازم برای زیبایی و جوانی واژن خود را از دست می دهند با خشکی واژن، افتادگی، شلی، تیرگی بیش از حد، و غیره مواجه می شوند. این موضوع گاها بسیاری از زنان را دغدغه مند می کند که بتوانند همان کیفیت سابق را در روابط جنسی خود باز جویند.
 2. عده ای از زنان متاهل بعد از زایمان اول و یا حتی بعد از زایمان های متعدد دچار گشادی واژن می شوند که این مساله چندان خوشایند نیست. مخصوصا اینکه جوان هستند و نسبت به خانم های مسن تر وظایف جنسی بیشتری در قبال همسران شان دارند. در این زمان برای اینکه بتوانند همان رضایت جنسی را از همسران شان دریافت کنند در جهت تنگ کردن واژن خود اقداماتی را انجام می دهند.
 3. عده ای از زنان به علت اینکه سال های زیادی از ازدواج شان گذشته است و هورمون های ناحیه تناسلی شان کاهش یافته طبیعتا دچار پژمردگی می شوند. به همین جهت این ظاهر نازیبا گاها اعتماد به نفس آنها را در هنگام رابطه جنسی از بین برده و نمی توانند هم چون گذشته لذت جنسی را تجربه کنند.

لیزر کردن ناحیه تناسلی خانم ها چه مزایایی دارد؟

 1. درمان خشکی واژن در خانم های مسن و یائسه
 2. تنگ کردن واژن برای خانم های مسن و نیز خانم هایی که تعدد زایمان را تجربه کردند.
 3. از بین بردن بوی ناخوشایندی که ممکن است در ناحیه واژن احساس شود.
 4. افزایش لذت جنسی هم برای مردان و هم برای زنان
 5. افزایش اعتماد به نفس در خانم ها و رضایت جنسی در مردها از خانم های خودشان
دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

برای درمان مشکلات آلت تناسلی لیزر می کنند؟ چرا لیزر؟

لیزر به دلایل مختلف مورد انتخاب خانم هایی است که زیبایی واژن خود را می جویند زیرا:

 1. درد و خون ریزی ندارد
 2. روشی و مطمئن است چون سال هاست در حال بکارگیری و نتیجه بخشی بوده است
 3. در کوتاه ترین زمان بالاترین نتیجه دهی را دارد
 4. دوره نقاهت کوتاهی دارد. بدین معنا که بلافاصله بعد از لیزر کردن می توانند به منزل برگردند
 5. هزینه در مقابل خدمتی که به ما ارائه می شود کاملا مقرون به صرفه است

مراقبت های بعد از انجام لیزر درمانی

 1. انجام رابطه جنسی تا 15 روز ممنوع
 2. انجام کارهای سنگین، بلند کردن وسایل سنگین ممنوع
 3. اگر سوزشی در ناحیه واژن احساس کردید با پزشک درمیان بگذارید. ( گرچه طبیعی است ولی پزشک راه حل هایی برای رفع آن ارائه می کند)

نتیجه گیری

خانم های عزیز توجه داشته باشند که واژن آنها مهم ترین و اساسی ترین عضو بدن آنهاست از آن جهت که بالاترین تاثیر را در کیفیت رابطه جنسی شان دارد. اگر به هر دلیلی کوچک ترین اهمال کاری و عدم مهارت پزشک بتواند مشکلی برای واژن آنها پیش بیاورد ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. به همین جهت توصیه اکید ما به خانم های عزیز این است که حتما مراحل تحقیقاتی را در جهت پیدا کردن دکتر زنان متخصص و با تجربه را به درستی طی کنند.

خوش بختانه تعداد پزشکانی که در این زمینه در حال فعالیت هستند کم نیست و روز به روز با توجه به افزایش اقبال عمومی که برای انجام این اعمال شاهد هستیم، متخصصین با حساسیت بیشتر به انجام چنین اعمالی مبادرت می ورزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 176 times, 3 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک