[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

جوانسازی واژن با پی آر پی

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

جوانسازی واژن با پی آر پی

خزان تن را چه باید کرد؟ روحیه جاودانه طلبی در عین شادابی از دیرباز از رویاهای اسلاف ما بوده است. چه داستان ها و افسانه هایی که درباب جاودانگی سینه به سینه نقل نشده است.

پا به پای امیال بشری علوم نیز پیشرفت کرد، در این رهگذار بود که دیگر بشر دست از آرزو و رویا کشید و این بار دست بر زانو نهاد و توانست جامع ای نو به بر تن این رویا پوشاند. امروزه دیگر افزایش سن نمی تواند معنای پیری را به همراه داشته باشد. حال دیگر سن تنها یک عدد است.

سخن کوتاه کنیم، این مقاله در صدد بیان آن چیزی است که شما آن را معجزه علوم می دانید، روش های جوانسازی ناحیه تناسلی.

امروز می خواهیم یکی از روش های جوانسازی را تشریح کنیم که بسیار در حیطه بانوان با استقبال مواجه شده است و آن چیزی نیست جز موضع داغ جوانسازی واژن.

پیشنهاد می کنیم اگر فکر جوانسازی واژن را در سر می پرورانید، خواننده این مقاله باشید تا ما به شما بگوییم بهترین روش در این حیطه کدام است:

جوانسازی واژن با پی آر پی

جوانسازی واژن با پی آر پی

جوانسازی واژن

از جمله دغدغه های امروزه بانوان مسئله تاثیر گذر زمان بر زیبایی واژن و کم شدن لذت جنسی به علت این پدیده است. همانطور که می دانید رابطه زناشویی و ارگاسم از جمله مهمترین ارکان زندگی مشترک است. شادابی و طروات زوجین، در داشتن رابطه ای مملوء از عشق و لذت است. اما گذر زمان می تواند تاثیر به سزایی بر کیفیت این روابط گذارد. در حال حاضر علوم پزشکی توانسته بسیاری از این دغدغه ها را کم کرده و کمک شایان توجهی به بانوان در این حوزه کند. در ادامه به بررسی یکی از راه های جوانسازی واژن به نام، جوانسازی واژن با پی آر پی می پردازیم.

جوانسازی واژن با روش پی آر پی

بانوان در طول زندگی به دلیل تجربه برخی عوامل مثل زایمان های طبیعی مکرر، روابط جنسی طولانی مدت، افزایش سن و گاها ژنتیک با نازیبایی واژن مواجه می شوند که تاثیر مستقیمی بر لذت جنسی آن ها خواهد داشت.

روش پی آر پی ضمن جوانسازی واژن می تواند لذت از دست رفته را به این بانوان بازگرداند.

در روش پی آر پی با تزریق پلاکت های خون به نواحی آسیب دیده می توان جوانی دوباره را به بانوان هدیه داد.

پلاکت های خون خاصیت ترمیم کننده زخم و ایجاد جوانسازی دارد. زمانی که پزشکان بخواهند از این روش در جوانسازی واژن استفاده کنند می توانند با جدا کردن پلاکت های خون فرد و غنی سازی آن و سپس تزریق آن به نواحی مورد نظر باعث جوانسازی آن ناحیه شوند، چرا که این روش با داشتن فاکتور های رشد باعث تولید سلول های جدید شده و در نتیجه جوانسازی را در پی خواهد داشت.

ناحیه واژن به دلیل اینکه در مرور زمان رطوبت خود را از دست داده و دچار افتادگی و چروک می شود؛ روش پی آر پی می تواند با ایجاد بافت جدید کمک بسیاری به ایجاد شادابی و جوانی این ناحیه کند.

اما آیا همه بانوان می توانند از این روش بهره مند شوند؟

پاسخ این سوال منفی است. گرچه این روش در ایجاد جوانسازی در نواحی مختلف بدن بسیار موثر است، اما تمامی افراد نمی توانند از آن بهره مند شوند. از جمله این افراد :

 • مبتلایان به بیماری لوپوس
 • مبتلایان به بیماری پورفیری و یا آلرژی
 • مبتلایان به سرطان
 • مبتلایان به اختلالات متابولیک و هرگونه بیماری که عملکرد غیر طبیعی پلاکت ها را به همراه داشته باشد.
 • افرادی که از روش هایی درمانی مثل شیمی در مانی استفاده می کنند.

نتیجه دهی پی آر پی چگونه است؟

برای نتیجه دهی موثر بانوان نیازمند انجام چند جلسه پی آر پی هستند. استفاده از این روش در جوانسازی واژن امکان جوانسازی آسیب های متوسط تا شدید در این ناحیه را دارد.

اما بانوان باید توجه داشته باشند که اگر به علت کهولت سن دچار آسیب فراوانی باشند، ممکن است نتیجه دهی موثری را دریافت نکنند.

به علاوه بانوانی که دچار بیماری مزمن باشند و یا عادت های نامناسب مثل سیگار کشیدن داشته باشند شاهد نتیجه دهی موثر نخواهند بود.

عوارض پی آر پی

برای هرگونه جراحی تهاجمی و غیر تهاجمی اگر سرزمین تن را به دست پزشکان بی تجربه سپارید، نه تنها شاهد نتیجه دهی مطلوب و رضایت بخش نخواهید بود، بلکه متحمل برخی عوارض نیز هستید. لذا می بایست برای این دست از خدمات پزشکی به بهترین متخصص زنان مراجعه کنید.

وجود عوارضی مانند آسیب عروقی و عفونت در این روش وجود خواهد داشت، بنابراین به منظور پیشگیری از چنین عوارضی از مراجعه به افراد بی تجربه و غیر متخصص خودداری کنید.

تاثیرات پی آر پی

این روش علاوه بر ایجاد جوانسازی واژن و بالا بردن لذت جنسی می تواند تاثیرات شگرف دیگری را نیز در پی داشته باشد از جمله:

 • تنگ کردن دهانه واژن
 • افزایش شدت ارگاسم
 • افزایش تعداد ارگاسم
 • بالا بردن میل جنسی
 • افزایش توانایی در ارگاسم به وسیله واژن
 • کاهش درد های مقاربتی
 • کاهش بی اختیاری ادرار
دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

مراقبت های قبل و بعد از پی آر پی واژن

این روش به دلیل امنیت بالا نیازمند رعایت اصول و مراقب های خاصی نیست. با این وجود توجه به نکته ضروری است:

 1. بانوان باید توجه داشته باشند که تا 3 روز قبل از پی آر پی واژن از مصرف داروهایی نظیر: آسپرین و بروفن خودداری کنند.
 2. این روش حدود 15 دقیقه به طول می انجامد. بانوان ممکن است بعد از انجام پی آر پی با مقداری کبودی و قرمزی مواجه شوند که این عوارض بسیار طبیعی است. اگر کبودی و خونریزی بسیاری را تجربه کردید، باید به سرعت به پزشک خود مراجعه کنید.

هزینه جوانسازی واژن با پی آر پی

متقضایان این روش یک بار برای همیشه هزینه خواهند کرد. اگرچه این روش می تواند هزینه بالایی داشته باشد، اما زمانی که به مزایای آن فکر می کنید، خواهید دید که انجام آن ارزش پرداخت هزینه بالا خواهد داشت. بانوان باید دقت داشته باشند که مراجعه به بهترین دکتر زنان است که می تواند نتیجه مطلوب را ایجاد کند. آنچه این روش را از دیگر روش های جوانسازی واژن برتر کرده است، عوارض حداقلی و نتیجه حداکثری آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 1,449 times, 1 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک