[0919] 4468244 - [021] 26806140
ساعات کاری دوشنبه 12:00 تا 16:00 ، چهارشنبه 15:30 تا 19:00

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراحی زیبایی زنان در گذشته یک تابو بوده و تنها مختص افراد مشهور انجام می شد، اما امروزه این جراحی ها بسیار رواج پیدا کرده و هر ساله تعداد زیادی به این آمار افزوده می شود.

عمل جراحی زیبایی زنان در برخی کشورها آمار باورنکردنی به خود اختصاص داده است. در این بین جراحی زیبایی زنان به نسبت دیگر جراحی ها شیوع بیشتری داشته و آمار بالایی را به خود اختصاص داده است.

اما با وجود تمامی این آمار و پیشرفت روزافزون در حیطه ی پزشکی، یکی از مهمترین و اساسی ترین عامل که در رسیدن به نتیجه مطلوب جراحی ها بسیار حائز اهمیت می باشد، جراح زیبایی زنان است. ولی با این وجود انتخاب یک جراح زیبایی زنان کمی سخت شده است.

برای آنکه بتوانید یک متخصص خبره را با یک فرد غیر متخصص به راحتی تمییز دهید، به شما پیشنهاد می کنم تا ما را همراهی نمایید تا بتوانید ویژگی های یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران را بشناسید.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراح زیبایی زنان

جراح زیبایی زنان فردی است که به رفع مشکلات ظاهری و داخلی ناحیه تناسلی و درمان بیماری ها می پردازد. یک متخصص بایستی شناخت کامل از آناتومی بدن زنان داشته باشد، تا بتواند به بررسی مشکلات فرد بپردازد و بدون هیچ گونه آسیب به بافت ها و عصب های بدن بتواند به درمان و جراحی ها بپردازد.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

همان طور که ذکر شد، شناخت یک متخصص و جراح خبره بسیار با وجود کثرت جراحان کمی سخت شده است، اما ما با ارائه ویژگی های یک جراح زیبایی زنان شما را در شناخت هرچه بهتر یاری می رسانیم. برای آگاهی بیشتر با ما همراه باشید:

بیمار محور بودن

بیمار محور بودن از اساسی ترین معیارهایی است که یک جراح را از دیگران متمایز می کند. توجه به بیمار و در اولویت بودن انتظارات او در صورتی که خللی در درمان و زیبایی فرد به وجود نمی آورد، بسیار حائز اهمیت می باشد.

در حقیقت یک جراح زیبایی زنان خبره می بایست با صبر و حوصله به بررسی و شرح حال بیمار گوش فرا دهد تا با تشخیص درست، بتوانند به درمان و جراحی مشکلات او بپردازد.

تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان

جراح زیبایی زنان نقش بسزایی در نتیجه درمان دارد، افراد می بایست برای رسیدن به نتیجه مطلوب در انتخاب پزشک خود دقت نمایند، تا از بروز عوارض جبران ناپذیر پیشگیری گردد. لذا افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خود را دارند، برای آنکه بتوانند به نتیجه بهتری برسند می توانند قبل از اقدام در خصوص جراح خود اطلاعات لازم را کسب نمایند. برای شناخت بهتر از تجربه پزشک می توانند از مراجعه کنندگان ایشان و سوابق آن مطلع شوند.

سوابق خوب جراح زیبایی زنان

سوابق پزشک از مهمترین معیار های انتخاب است، که می تواند در رسیدن به نتیجه مطلوب ما را یاری رساند. به منظور کسب آگاهی از سوابق تجربه و کاری پزشک می توانید از سایت های پزشکی، ویدئوها و تصاویری که پزشک از خود منتشر کرده است، اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

آشنایی و استفاده از تکنیک های روز پزشکی

همان طور که ملاحظه می کنید، هر روز شاهد درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها با کمک تکنیک های جدید هستیم. به همین منظور شناخت از تکنولوژی های روز پزشکی برای رسیدن به نتیجه مطلوب با کمترین میزان آسیب های عصبی و دوره نقاهت کوتاه مدت بسیار حائز اهمیت می باشد.

دکتر ماندانا لطفی یگانه جراح و متخصص زنان و زايمان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۲۶۸۰۶۱۴۰ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ماندانا لطفی یگانه مراجعه نمایید.

هزینه های جراحی زیبایی زنان

هزینه های جراحی زیبایی زنان با توجه به نوع جراحی، تکنیک به کار رفته، تجهیزات مورد استفاده در جراحی و … متفاوت می باشد. لذا قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان به هیچ عنوان هزینه دقیقی را مشخص نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های جراحی زیبایی زنان بهتر است به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان به دو بخش جراحی زیبایی داخلی و خارجی تقسیم بندی می شود. با تمامی پیشرفت ها در زمینه پزشکی تکنیک های متعددی در جراحی زیبایی زنان صورت می گیرد و جراحی های زیبایی زنان انواع مختلفی دارد؛ که عبارت است از:

  • لابیاپلاستی
  • زیبایی واژن با لیزر
  • زیبایی واژن با آر اف
  • تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر
  • لابیاپلاستی
  • تنگ کردن دهانه واژن
  • جراحی کلیتوریس
  • تزریق چربی به واژن
  • تزریق ژل به واژن
  • زیبایی واژن با نخ

کلام آخر

هدف از ارائه این مقاله کسب آگاهی بیشتر و شناخت بهتر از ویژگی های یک جراح زیبایی زنان است. امید داریم با ارائه آن شما را در انتخاب بهتر یاری رسانده باشیم. در صورت آنکه سوالی ذهن شما را در خصوص جراحی های زیبایی زنان به خود مشغول ساخته می توانید با شماره های 09028818584 02126806140 تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

(Visited 531 times, 2 visits today)

پاسخ

Call Now Buttonتماس با پزشک